Spacer edukacyjny do lasu

Data: 21.09.2021 r., godz. 17.24    64
Uczniowie klas 2a, 3a oraz 3b wybrali się na edukacyjny spacer do pobliskiego lasu

Dnia 21 września, ostatniego dnia lata, klasy 2a, 3a i 3b wraz z wychowawcami p. Magdaleną Kowalewską, p. Katarzyną Kosmalą i p. Iwoną Bartosiewicz w ramach projektu ekologicznego pt. "Z Ekologią na Ty" oraz Innowacji Pedagogicznej pt. „Kraina Twórczego Trzecioklasisty – Zabawy i gry logiczne i artystyczne" wybrały się na spacer edukacyjny do lasu.  Pogoda nam dopisała, był piękny słoneczny dzień.

Przed wyjściem ustaliliśmy zasady zachowania się w lesie. Przypomnieliśmy sobie, jak należy zachowywać się leśnym ekosystemie.   Podczas spaceru poznawaliśmy las różnymi zmysłami. Rozpoznawaliśmy drzewa i krzewy leśne oraz warstwy lasu. Mogliśmy także wspólnie się pobawić, pograć, pobiegać i rewelacyjnie  pokonać leśny tor przeszkód. Mieliśmy okazję zobaczyć też leśniczówkę oraz spotkać w niej pana leśniczego Gerarda Hoję. W drodze do i z lasu utrwaliliśmy zasady ruchu drogowego.

Wycieczka była udana, zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Wiemy już jak bezpiecznie i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Bardzo dziękujemy nauczycielom wspomagającym p. Małgorzacie Wieczorek i p. Małgorzacie Madeńskiej za pomoc w organizacji spaceru.

Zapraszamy do naszej galerii.

Magdalena Kowalewska
Katarzyna Kosmala
Teresa Iwona Bartosiewicz

Spacer edukacyjny do lasu
Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 1, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 2, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 3, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 4, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 5, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 6, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 7, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 8, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 9, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 10, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 11, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 12, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 13, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 14, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 15, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 16, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 17, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 18, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 19, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 20, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 21, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 22, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 23, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 24, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 25, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 26, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 27, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 28, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 29, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 30, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 31, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 32, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 33, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 34, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 35, Spacer edukacyjny do lasu, foto nr 36,