Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Logo szkoły

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

KONKURSY MATEMATYCZNE:

1. „Kangur Matematyczny”:

Wyróżnienia uzyskali:
• Franek Roszkiewicz kl. Vb
• Łukasz Okulski kl. Vb
• Marcin Szostek kl. Va
• Tomasz Jastrzębski kl. IIIb
Nagrody uzyskali:
• Mikołaj Bulge kl. Ia
• Maurycy Wróbel kl. IIb

2. Gminny Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”:

Finaliści konkursu:
• Maria Powała kl. Va
• Łukasz Okulski kl. VB
• Zuzia Garwacka kl. VIa
• Gabrysia Żulewska kl. VIb

Laureaci konkursu:
• Paweł Kawka kl. Va
• Marcin Szostek kl. Va
• Łukasz Kucharski kl. VIb

KONKURSY POLONISTYCZNE:

1. Gminny Konkurs Języka Polskiego:

III miejsce w konkursie uzyskali:
• Aleksandra Błażejczyk kl. VIa
• Kacper Muda kl. VIb
• Julia Kamińska kl. VIa

Wyróżnienia otrzymali:
• Kamila Kombor kl. VIb
• Martyna Wróbel kl. VI

2. Szkolny Konkurs Mitologiczny dla klas piątych:

I miejsce – Dominik Wierzchoń kl. Va
II miejsce – Wojciech Wróbel kl. VB
III miejsce – Marysia Wysieńska i Karol Kuś kl. VB

Wyróżnienie otrzymał Patryk Siemakowicz kl. VB


KONKURSY HISTORYCZNE:

1. Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”:
I miejsce – Marysia Wysieńska kl. VB
Wyróżnienie otrzymał Jakub Szostek kl. VIb

2. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem:

W konkursie wzięło udział 3720 uczniów z całej Polski.
Dyplom laureata za 7. miejsce – Jakub Szostek kl. VIb
Dyplom laureata za 10. miejsce – Aleksandra Błażejczyk kl. VIa
Dyplom wyróżnienie za 12. miejsce – Ilona Pietraszewska kl. VIb
Dyplom wyróżnienie za 13. miejsce – Marcin Szostek kl. Va
Dyplom wyróżnienie za 14. miejsce – Dominik Wierzchoń kl. Va

Pozostałe miejsca:
Magdalena Styk kl. VIa– 19. miejsce
Bartek Kopka kl. VIb i Łukasz Kucharski kl.VIb – 20. miejsce
Karol Kuś kl. VB i Katarzyna Smogorzewska kl. VIb – 24. miejsce
Karolina Borucka kl. Va – 25. miejsce
Gabriela Żulewska kl. VIb – 30. miejsce

3. Powiatowy Konkurs Mitologiczny:
Laureatem został Wojciech Wróbel kl. VB

4. Szkolny Konkurs Mitologiczny dla klas piątych i szóstych:
I miejsce – Dominik Wierzchoń kl. Va
II miejsce – Marcin Szostek kl. Va
III miejsce – Wojciech Wróbel kl. VB

KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

1. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego:

W kategorii klas czwartych:
I miejsce – Aleksandra Kopeć
II miejsce – Marta Kucharska
III miejsce – Anna Rębelska i Bartłomiej Kowalski

W kategorii klas piątych:
I miejsce – Marcin Szostek i Dominik Wierzchoń
II miejsce – Marysia Wysieńska
III miejsce – Karolina Borucka i Klara Zalewska

W kategorii klas szóstych:
I miejsce – Aleksandra Błażejczyk i Łukasz Kucharski
II miejsce – Martyna Wróbel
III miejsce – Zuzia Garwacka i Katarzyna Smogorzewska

2. Gminny Konkurs Języka Angielskiego:

W kategorii klas czwartych:
III miejsce – Aleksandra Kopeć

W kategorii klas piątych:
I miejsce – Marysia Wysieńska
III miejsce – Marcin Szostek
Wyróżnienie – Klara Zalewska

W kategorii klas szóstych:
II miejsce – Łukasz Kucharski i Aleksandra Błażejczyk
III miejsce – Martyna Wróbel.

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY „Z PRZYRODĄ NA TY”:
II miejsce zajął Dominik Wierzchoń kl. Va
III miejsce – Julia Kutra kl. Ia
Wyróżnienia otrzymali Marysia Bandurska i Marysia Kłusek kl. Ia.

ZAWODY SPORTOWE:
1. Gminne Zawody w piłce nożnej dziewcząt – I miejsce
2. Gminne Zawody w piłce nożnej chłopców – II miejsce
3. Powiatowe Zawody w piłce nożnej dziewcząt – IV miejsce
4. Powiatowe Zawody w piłce nożnej chłopców – V miejsce
5. Powiatowe Zawody w czwórboju lekkoatletycznym drużynowo – VI miejsce – chłopcy, V miejsce – dziewczęta.
6. Czwórbój indywidualnie chłopców – I miejsce – Piotr Powała kl. VIa
7. Spartakiada Młodzieży – III miejsce w Curlingu – Kasia Orlińska kl. IVb
8. Warszawska Olimpiada Młodzieży – III miejsce w tenisie stołowym – Mateusz Zawistowski kl. VB
9. V miejsce w regatach żeglarskich o Mazowiecki Puchar Optymista w kategorii dziewcząt do lat 10 – Maria Jarząbek kl. Ia
10. VIII miejsce w kategorii dziewcząt w Mistrzostwach MKS „Dwójka” Warszawa – Maria Jarząbek kl. Ia

GMINNY KONKURS WIEDZY O TWÓRCZOŚCI FRYDERYKA CHOPINA:

W kategorii klas 1-3:
II miejsce – Maurycy Wróbel kl. IIb

W kategorii klas 4-6:
III miejsce – Dominik Wierzchoń kl. Va
IV miejsce – Krystian Gronek kl. VB

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY O FRYDERYKU CHOPINIE:
I miejsce – Maja Marczak kl. Ia
II miejsce – Maja Gutowska kl. Ia

MUZYKA PANA CHOPINA – dziecięce inspiracje- plastyczny konkurs gminny – nagroda publiczności – Mikołaj Bulge kl. Ia

ARCHIDIECEZJALNY WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”
I miejsce – Julia Kutra kl. Ia

WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY „PRĄD – MÓJ BEZPIECZNY PRZYJACIEL” –
I miejsce – Karina Czarnecka kl. Ia
II miejsce – Joanna Kołakowska kl. Ia

POWIATOWY KONKURS „WARSZAWSKA SYRENKA”:
III miejsce – Julia Kutra kl. Ia

POWIATOWY HARCERSKI FESTIWAL PIOSENKI „WIOSENNE CZAROWANIE”
II miejsce – Julia Kutra kl. Ia

Szkolny konkurs „Masz talent”:
III miejsce – Julia Kutra kl. Ia
Wyróżnienia: Marysia Bandurska i Franio Aniołkowski kl. Ia

Szkolny konkurs czytelniczy:
Czytelnik lutego i kwietnia – Marysia Kłusek kl. Ia

GMINNY KONKURS „MĄDRA GŁOWA”:
W etapie szkolnym zwyciężyli:
I miejsce – Bogumiła Żulewska kl. IIIa
II miejsce – Mateusz Pietrzak kl. IIIa
III miejsce – Tomasz Jastrzębski kl. IIIb

SZKOLNY KONKURS SZACHOWY:
I miejsce – Aleksandra Michalska kl. Ib
II miejsce – Michał Rek kl. VIb
III miejsce – Karol Bączek kl. VIb

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY – ELEMENTY PROGRAMOWANIA:
Wyróżnienia otrzymali uczniowie z klasy VIa:
1. Dominika Kos
2. Zuzia Garwacka
3. Maja Gołdys
4. Aleksandra Błażejczyk

KONKURS PRZYRODNICZY ŚWIETLICY SZKOLNEJ:
I miejsce – Wiktoria Lewandowska
II miejsce – Natalia Pergół
III miejsce – Iza Ragin i Norbert Kochanowski

Wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Szuba
Patrycja Rębelska
Hubert Werelich wszyscy uczniowie z klasy Ib.

KONKURS WIEDZY O NIEPORĘCIE:
I miejsce – Jaś Wójcik kl. IIb
II miejsce – Ola Kapelak kl. IIb
III miejsce – Hubert Kawka kl. IIc i Marcelina Korszon kl. Ib.

Turniej gry w tenisa stołowego:
I miejsce – Alek Wąsowski kl. Ib
II miejsce – Antek Modrzejewski kl. IIc
III miejsce – Filip Wróbel kl. IIc

Konkurs na komiks pt. „Higieniczny tryb życia”:
I miejsce – Zuzia Faron kl. IIIa
II miejsce – Ula Siemakowicz kl. IIIa
III miejsce – Julka Kurdziel kl. IIIa

Świetlicowa Olimpiada Sportowa:
1. Rzuty na odległość:
I miejsce – Filip Wróbel kl. IIc
II miejsce – Antek Modrzejewski kl. IIc
III miejsce – Kuba Marczak kl. IIIa
2. Rzuty do celu:
I miejsce – Zuzia Grzonkowska kl. IIc
II miejsce – Ola Kapelak kl. IIb, Kinga Kowalska kl. IIIb, Kuba Marczak kl. IIIa i Antek Modrzejewski kl. IIc.
III miejsce – Adam Jachowski kl. IIb
3. Bieg na szybkość:
Z klas drugich:
I miejsce – Filip Wróbel kl. IIc
II miejsce - Ola Machczyńska kl. IIa
III miejsce – Antek Modrzejewski kl. IIc
Z klas trzecich:
I miejsce – Mateusz Pietrzak kl. IIIa
II miejsce – Kuba Marczak kl. IIIa
III miejsce – Rafał Korycki kl. IIIa
Z klas czwartych – I miejsce – Marysia Kościelska
Z klas piątych – I miejsce - Justyna Rachwalik

KONKURS ZE ZNAJOMOŚCI BAŚNI BRACI GRIMM:
I miejsce – Julia Kowalska kl. IIIa
II miejsce – Sandra Daszkiewicz kl. IIIb
III miejsce – Kasia Matusik kl. IIIb i Ula Siemakowicz kl. IIIa

LITERACKI KONKURS CHOPINOWSKI DLA KLAS I-III:
Wyróżnienia otrzymali: Asia Kos kl. Ia, Hania Jarząbek kl. Ia i Asia Kołakowska kl. Ia.
DLA KLAS IV-VI:
Laureatką została Marysia Wysińska kl. VB

KONKURS ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W pustyni i w puszczy”:
I MIEJSCE – Marcin Szostek kl. Va
II miejsce – Dominik Wierzchoń kl. Va
III miejsce – Krystian Gronek kl. Vb

Statystyka strony

Strona oglądana: 5643 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Małgorzata Stromecka, data: 16.06.2010 r., godz. 21.06
Wprowadził:Iwona Kopka, data: 16.06.2010 r., godz. 21.05
Ostatnia aktualizacja:Iwona Kopka, data: 16.06.2010 r., godz. 21.05
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
16.06.2010 r., godz. 21.05Iwona KopkaDodanie strony

Copyright

© 2010 - 2011 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Zawartość merytoryczna: Iwona Kopka, e-mail: iwkopka@o2.pl; spn@nieporet.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 marca 2010 r.